Opäť pomáhali školy a škôlky

Hoci bol uplynulý školský rok poznačený pandémiou a veľkú časť roka sa vyučovalo dištančne, viaceré školské zariadenia sa opäť zapojili do našej stálej zbierky trvanlivých potravín „Stolček, prestri sa!“.

Boli to: Spojená škola sv. Františka, Spojená škola Novohradská, Gymnázium Metodova, Stredná zdravotnícka škola Záhradnícka, Materská škola Švantnerova, Materská škola bl. Zdenky Schelingovej, Cirkevná materská škola Gianny Berettovej Mollovej, Materská škola sv. Vincenta de Paul, Spojená škola Svätej Rodiny a Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého v Trenčíne.

Všetkým deťom, študentom, pedagógom a rodičom sme veľmi vďační, že sú ochotní vyjsť zo svojej komfortnej zóny a podeliť sa s druhými.

ĎAKUJEME, že aj s vašou pomocou môžeme pomáhať iným!

„Tešíme sa, že môžeme takouto formou pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Ako (cirkevná) škola sme zodpovední nielen za vzdelanie žiakov, ale aj za odovzdávanie zdravých ľudských (a kresťanských) hodnôt. Zbierku potravín na našej škole považujem za dôležitý výchovný prvok.“ RNDr. Silvia Bagínová, riaditeľka Piaristického gymnázia Jozefa Braneckého v Trenčíne

„Veríme, že potraviny pomôžu naozaj tím, ktorí to najviac potrebujú... ĎAKUJEME, že robíte takúto úžasnú vec pre ľudí, ktorí sú vďační za to, čo je druhému samozrejmosťou (jedlo)...“ Gabriela Strýčková, riaditeľka MŠ Švantnerova, Bratislava

Máte školopovinné deti alebo ste učiteľ či študent? Pozývame aj vás, aby ste na svojej škole zorganizovali zbierku trvanlivých potravín a drogérie a zapojili sa tak do diela pomoci. Dajte nám vedieť a podrobnosti spolu dohodneme. 


Podeľte sa s ostatnými o tento článok:

Facebook

Najnovšie

ĎAKUJEME ZA VAŠE 2%

Čítať viac

Vianoce 2023

Prajeme vám...

Čítať viac