Grilovačka v Abelande

V gazdovskej dedinke Abeland neďaleko Bratislavy, konkrétne na úpätí Malých Karpát za Lozornom sme prežili príjemný spoločný večer. Po dlhšom čase sme sa my – dobrovoľníci mohli stretnúť aj naživo a dosýtosti sa porozprávať. Určite bolo o čom. Manželia Abelovci nám pripravili chutnú večeru v podobe grilovaného mäsa a pstruhov a komu by už len nechutilo v tomto romantickom prostredí prírody a drevených domčekov.

Andrejka Abelová nám spravila prehliadku po okolí spojenú so zaujímavým rozprávaním, a tak sme mohli nahliadnuť aj ku kozičkám, pstruhom, medzi bylinky či do domčeka v korune stromu. Kto mal chuť na šport, mohol sa vybehať pri bedmintone. Kto si chcel precvičiť postreh či svoje mozgové závity, čakali ho spoločenské hry. Samozrejme, nechýbal smiech, koláče či kofola...

Provinciál bratov kapucínov – brat Norbert – nám prezradil novinky, ktoré nás v blízkom čase DOMA čakajú, ale o nich až nabudúce.

Ďakujeme manželom Abelovcom za prichýlenie a výbornú grilovačku, ako aj všetkým, ktorí neváhali prísť – zblízka či zďaleka (a niektorí naozaj zďaleka).

Dovidenia nabudúce! ;-)



Podeľte sa s ostatnými o tento článok:

Facebook

Najnovšie

ĎAKUJEME ZA VAŠE 2%

Čítať viac

Vianoce 2023

Prajeme vám...

Čítať viac